All for Joomla All for Webmasters
Свет

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Среде бел ден изрешетано момче

Шокантна снимка од убиство денеска го обиколи светот. Станува збор за атентат, најверојатно во Португалија. На снимката се гледаат две лица како стојат пред “хонда џез“ Момчето кое било мета на нападот во еден момент се тргнал и се обидел да бега, меѓутоа се се случи со молскавична бризина.

Двајца напаѓачи го изрешетаа, а потоа му пукаа во глава! Снимката е со вознемирувачка содржина:

ИЗВОР: СИТЕЛ

ВРВОТ