Свет

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Среде бел ден изрешетано момче

Шокантна снимка од убиство денеска го обиколи светот. Станува збор за атентат, најверојатно во Португалија. На снимката се гледаат две лица како стојат пред “хонда џез“ Момчето кое било мета на нападот во еден момент се тргнал и се обидел да бега, меѓутоа се се случи со молскавична бризина.

Двајца напаѓачи го изрешетаа, а потоа му пукаа во глава! Снимката е со вознемирувачка содржина:

ИЗВОР: СИТЕЛ

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ