Музика

ПРЕМИЕРНО: Филип Божиновски “Туго Моја” (ВИДЕО)

Во пресрет на снимањата за новата сезона, продукцијата „Гранд“ го одржа ветувањето и започна со работа на новата песна на нашиот Филип Божиновски, харизматичното момче од Скопје кое успеа го воодушеви голем дел од публиката со неговиот глас.

Погледнете ја новата песна на Филип БожиновскиТуго Моја

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ