All for Joomla All for Webmasters
Музика

ПРЕМИЕРНО: Филип Божиновски “Туго Моја” (ВИДЕО)

Во пресрет на снимањата за новата сезона, продукцијата „Гранд“ го одржа ветувањето и започна со работа на новата песна на нашиот Филип Божиновски, харизматичното момче од Скопје кое успеа го воодушеви голем дел од публиката со неговиот глас.

Погледнете ја новата песна на Филип БожиновскиТуго Моја

ВРВОТ