Музика

Задникот на Рада ги заведе сите (ВИДЕО)

Рада Манојловиќ знае дека изгледа многу добро па во емисијата “Ѕвездите на Гранд специјал“ изгледаше многу провокативно. Атрактивната пејачка доби интересна задача во музичкиот квиз да испее стар хит на Брена – “Уске панталоне“ и “Сладак грех“ во што и помагаше Саша Поповиќ.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ