All for Joomla All for Webmasters
Музика

Задникот на Рада ги заведе сите (ВИДЕО)

Рада Манојловиќ знае дека изгледа многу добро па во емисијата “Ѕвездите на Гранд специјал“ изгледаше многу провокативно. Атрактивната пејачка доби интересна задача во музичкиот квиз да испее стар хит на Брена – “Уске панталоне“ и “Сладак грех“ во што и помагаше Саша Поповиќ.

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВРВОТ