Ракомет

Србите знаат кој е виновникот за нивната елиминација! (ФОТО)

Македонија одигра реми 27:27 и токму со тој бод успеа да се пласира во главната фаза. Овие се мислењата на српските фанови кои следат ракомет и нивните коментари на социјалните мрежи.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ