Ракомет

Реакциите на македонскиот и на ЕХФ коментаторот за голот на Манасков (ВИДЕО)

По вчерашната игра на нерви во која Македонија победи и обезбеди уште 3 натпревари во Полска, за некој беше радост за некој тага. Еве како коментаторите на Македонија, Србија и ЕХФ го пренесоа моментот кога Манасков постигна гол.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ