All for Joomla All for Webmasters
Ракомет

Македонските ракометари нападнати на Твитер поради знамето од Кутлеш

На социјалната мрежа Твитер од страна на македонските твитерџии се изврши брутален напад на Македонските херои после синоќешниот натпревар со Србија и големиот успех. Имено после натпреварот Македонските ракометари при славење на успехот се сликаа со Македонското 16 крако сонце, а на популарната мрежа Твитер тоа се дочека на нож.

ВРВОТ