Ракомет

Македонските ракометари нападнати на Твитер поради знамето од Кутлеш

На социјалната мрежа Твитер од страна на македонските твитерџии се изврши брутален напад на Македонските херои после синоќешниот натпревар со Србија и големиот успех. Имено после натпреварот Македонските ракометари при славење на успехот се сликаа со Македонското 16 крако сонце, а на популарната мрежа Твитер тоа се дочека на нож.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ