Музика

Сите зјапаа во нејзиното бујно деколте, но кога запеа… (ВИДЕО)

Бујното деколте е она што прво се забележува кај неа кога излезе на сцената и сите зјапаа во него.Пејачката Катарина Грујиќ повторно предизвикува, се појави во бела креација, со бујно деколте и привлече многу внимание гостувајќи во емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

Таа пееше и песни од своите колеги и колешки помеѓу останатите и хитовите на Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша. Слушнете го нејзиниот настап.

To Top