Музика

Сите зјапаа во нејзиното бујно деколте, но кога запеа… (ВИДЕО)

Бујното деколте е она што прво се забележува кај неа кога излезе на сцената и сите зјапаа во него.Пејачката Катарина Грујиќ повторно предизвикува, се појави во бела креација, со бујно деколте и привлече многу внимание гостувајќи во емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

Таа пееше и песни од своите колеги и колешки помеѓу останатите и хитовите на Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша. Слушнете го нејзиниот настап.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ