Некатегоризирано

ПРЕМИЕРНО: Саша Ковачевиќ го објави спотот за новата песна “Rođendan” (ВИДЕО)

Саша Ковачевиќ го објави спорот за новата песна “Rođendan”. И во овој спот во преден план се згодните манекенки кои што се потрудиле комплетно да ја доловат славеничката атмосвера.

I kao i obično, mojih 10-15 dana se malo oduži, pa tako i ovu pesmu kao i spot izbacujemo nakon par напиша Саша на Фејсбук.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ