Музика

Саша Ковачевиќ спремен за концертот во Скопје (ВИДЕО)

Популарниот Саша Ковачевиќ е спремен за концертот во Скопје и најави добра журка како и секогаш. Концертот ќе се одржи на 19 Март во салата Борис Трајковски и Саша откри дел од својот репертуар, поголемиот дел ќе бидат неговите песни но веровано ќе има и неколку и од Тоше Проески.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ