Шоу бизнис

ЕКСКЛУЗИВНО: Вака изгледа станот во кој ќе се всели победникот на Гранд

Во Арената Борис Трајковски, синоќа во Скопје, пред повеќе од 12.000 луѓе, Харис Берковиќ беше прогласен за победник. Нашиот Ален Хасановиќ го освои четвртото место, додека Филип Божиновски третото. Погледнете како изгледа станот во кој ќе се всели победникот, а секако соседи ќе му бидат победниците од минатите сезони.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top