Музика

Како Ален Хасановиќ се подготвува за Ѕвездите на гранд

Веќе знаеме дека познатиот музички представник од Македонија, Ален Хасановиќ ги освои срцата на жирито од музичкото шоу Ѕвездите на Гранд, па во прилог имаме видео од самиот пејач направено во неговиот дом, а на самото видео пишува дека тоа е неговата подготовка за следниот настап во шоуто.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ