Музика

Сигурно нема да ја препознаете (ФОТО + ВИДЕО)

Кој би рекол дека една од најпознатите ѕвези,а и од најубавите жени на Балканот би изгледала вака.Таа денес е една од најпопуларните пејачки,но и таа тогаш била непопуларна тинејџерка.

Се прашувате ли за кого станува збор? Тоа е пејачката Јелена Розга,една од најубавите жени на овие простори.

АВТОР: АНДРЕЈ СТОЈКОСКИ

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ