All for Joomla All for Webmasters
Музика

Ким Кардашиан го придружуваше Канје Вест на DirecTV Super Bowl 2015 (Видео)

Ким Кардашиан го придружуваше Канје Вест додека настапуваше со Ријана на DirecTV Super Bowl 2015 забавата Триесет и четири годишната ѕвезда,го придружуваше нејзиниот сопруг Канје Вест,кој заедно со Ријана ја превзедоа сцената,пред да го заврши својот сет.

Заедно испеаја неколку песни заедно вклучувајќи ги “All of the Lights” и “Diamonds” чија изведба можете да ја погледнете на видеото што следи.

АВТОР: АНДРЕЈ СТОЈКОСКИ

ВРВОТ