Музика

Ким Кардашиан го придружуваше Канје Вест на DirecTV Super Bowl 2015 (Видео)

Ким Кардашиан го придружуваше Канје Вест додека настапуваше со Ријана на DirecTV Super Bowl 2015 забавата Триесет и четири годишната ѕвезда,го придружуваше нејзиниот сопруг Канје Вест,кој заедно со Ријана ја превзедоа сцената,пред да го заврши својот сет.

Заедно испеаја неколку песни заедно вклучувајќи ги “All of the Lights” и “Diamonds” чија изведба можете да ја погледнете на видеото што следи.

АВТОР: АНДРЕЈ СТОЈКОСКИ

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ