All for Joomla All for Webmasters
Музика

Како изгледаше сексипилната Северина во нејзините почетоци

Северина еедна од најпопуларните пејачки на овие простори.Оваа згодна хрватица,иако денес има 42 години,таа сеуште изгледа совршено.Еве како таа изгледала во далечната 2001 год. на спотот од песната “Кrivi spoj” од албумот “Pogled ispod obrva”.

 

ПОДГОТВИЛ: АНДРЕЈ СТОЈКОСКИ

ВРВОТ