Шоу бизнис

Северина со SELFIE од својот задник (ФОТО)

Хрватската ѕвезда Северина повторно објави провокативна фотографија, овојпат покажувајќи го своето газе на друштвените мрежи. Погледнете го видеото со коментарите на нејзините фанови и пријатели на интернет на следниов линк:

 ИЗВОР: www.24sata.hr

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ