Шоу бизнис

Северина со SELFIE од својот задник (ФОТО)

Хрватската ѕвезда Северина повторно објави провокативна фотографија, овојпат покажувајќи го своето газе на друштвените мрежи. Погледнете го видеото со коментарите на нејзините фанови и пријатели на интернет на следниов линк:

 ИЗВОР: www.24sata.hr

To Top