Еротика

Нови жешки фотки: Северина угул гола ги запали социјалните мрежи (18+)

Помина многу време откако нејзиното домашно порно видео, снимено на една приватна јахта, палеше и жареше по интернетот и немаше човек на Балканот кој не ја изгледа таа снимка.

Но, дојде ред за нова доза голотија, провокација и контроверзно привлекување на вниманието врз нејзината става (гола, да).

Фотките кои почнаа да кружат по балканските социјални канали и медиуми ја прикажуваат Северина со голи град, како позира во провокативни пози пред камерата од мобилниот телефон. Каде и кога точно се направен фотографиите не е познато, а една од нив (не од експлицитните) Северина ја има објавено и на својот Фејсбук профил.

Нецензурираните фотографии можете да ги „ѕирнете“ ТУКА.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ