Забава

Крадење на капа на полицаец, со непредвиден крај (Видео)

Дечкиве сериозно не можеле ни да претпостават што би можело да се случи. Дечкото кој го изведуваше потегот имаше навистина среќа што налета да добродушен полицаец и помина без никакви последици, а во најмала рака можеше да добија куршум во задникот и лисици на рацете.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ