Еротика

СКАНДАЛОЗНО: Излезе домашното видео на Сандра Нуркич (Маца Дискреција)

Маца Дискреција во последно време ја тресат многу скандали после последното учество во “Парови”. Имено, Маца Дискреција имаше повеќе пати односи со Гастроз, исто така мајката на Маца Дискреција изјави дека доколку Маца се врати дома нејзинот брат ќе ја убие, бидејќи потполно му е паднат моралот и не може да ги трпе навредите што ги направила неговата полусестра Маца Дискреција.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ