Шоу бизнис

Гастроз открива каков му бил сексот со Маца, Тијана Ајфон, Шавија …

Ѕвездата на реалната телевизија Ненад Маринковиќ Гастоз го гледавме во акција повеќе пати, а во кревет ги однесе Маца Дискреција, Тијана Ајфон, Наташа Шавија и Ана Спасојевиќ.

Победникот на реалното шоу Парови за еден српски портал отворено проговори за сексот во Парови, но и за тоа што се случило во Малдиви под јорганот. Ненад бил загрижен за својот полов орган бидејќи немал ерекција, но му олеснило кога сфатил дека се возбудува само при бакнежот со Горана Бабиќ.

Погледнете што изјави Гастоз!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ