Aвто / Мото

Си купил Порше и решил да се исчалами на плажа – еве што му се случи!

Овој сопственик на Порше, веројатно ги преценил можностите на колата. Погледнете го видеото:

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ