Еротика

Станија го покажа мачето (ФОТО)

Станија ужива со своето момче Филип Панајотовиќ во САД.Старлетата го фотографирала мачето заедно со својот сакан и веднаш ги објавила на социјалните мрежи, со коментар „Филип и таа добиле гостин в кревет“.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ