All for Joomla All for Webmasters
Еротика

Станија вежба на плажа само по танга (ВИДЕО)

Станија

На Инстраграм и ЈуТјуб профилот на српската старлета Станија, се појави видео на кое таа вежба на плажа само по танга бикини.

Станија видеото го промовира како тренинг за задник и стомачни мускули, но ако го погледнете ќе сфатите дека ова е само уште една реклама за нејзиниот сексипил.

Во прилог погледнете го видеото

ВРВОТ