Еротика

Без грам срам: Тијана Ајфон како од мајка родена (ФОТО)

Тијана Ајфон само што го напушти новото реално шоу „Малдиви“ и веднаш го привлече вниманието.Таа заминала на Ада Циганлија за да се опушти и ужива на сонцето, пишува српски Курир.

Нивното папарацо ја сликал во досега невидено издание – потполно гола.Атрактивната старлета штом се сместила, се намачкала со масло и започнала да „фаќа боја“. Спас од жештините пронашла во плиткото, го соблекла горниот дел од костимот за капење за да не и останат линии.Потоа после некое време го соблекла и долниот дел и нејзиното секси тело го изложила на сонцето.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ