Еротика

20 годишната српска порно ѕвезда Ивана (ФОТО +16)

Србинката Ивана Славковиќ или во порно светот позната како Cahry Kiss, беше во центарот на вниманието во минатата сезона на реалното шоу Големиот брат кога водеше љубов пред камерите со кој стигне. Родена е на 31 декември 1992 година а во порно бизнисот е веќе 2 години

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ