Љубов и секс

Сакате да изнајмите порно ѕвезда? Епа еве колку ќе ве чини тоа задоволство!

Порно актерките се сон на многу мажи, па компанијата со која имаат договор реши да ги продава како проститутки.Веќе за 3.000 долари заедно со патните трошкови, можете два часа да се дружите со порно-диви.

Цената за викенд дружење се искачува и до 30.000 долари, а припадниците од порно индустријата можат да ја изнајмат и на подолг временски период, во зависност од договорот со компанијата „Honeycompanion“. „Honeycompanion е ваш број еден во светот за забава за возрасни. На дискретните џентлмени им нудиме услуги од првокласна женска придружба. Изнајмете една од врвните светски порно ѕвезди и тоа за вечера, дружење, ноќевање.

Не постојат граници, а патните аранжмани можат да се договорат за каде било во светот“, пишува на нивната интернет страница.Во каталогот на овој сајт можат да се пронајдат и некои од најпознатите светски порно диви меѓу кои се и: Madison Ivy, Asa Akira, Amy Reid, Sophie Dee и многу други.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ