Шоу бизнис

Лејди Гага каква што не сте ја виделе никогаш досега (ФОТО)

Популарната поп пејачка Лејди Гага ги шокираше сите откако објави досега невидена фотка на социјалните мрежи на која е топлес со мрежести хулахопки и крв на вратот!

Сепак да не испадне недоразбирање станува збор за лажна крв бидејќи Лејди Гага е дел од серијата „Американска хорор приказна“ каде познатата пејачка толкува една од улогите. Оваа фотка Гага ја надополни со црвен кармин и цигара со што ги шокираше нејзините фанови и целито свет кој ја следи нејзината кариера и живот.  

Инаку Лејди Гага ја доби улогата во познатата серија која се емитува веќе четири сезони, а контроверзната музичка ѕвезда на свој препознатлив а можеби и неочекуван начин го најави својот најнов ангажман. Изгледа помалку и страшно зар не!?

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ