All for Joomla All for Webmasters
Живот и стил

Уникатно си е уникатно: Горан и Цветанка направија невообичаена свадба (ВИДЕО)

Сигурно се сеќавате на запросувањето на концертот на Амадеус бенд во Прилепна тој концерт Горан ја побара раката на својата сакана Цветанка на уникатен начин на кој што таа остана без зборови и едноставно кажа “ДА“.

Горан и Цветанка веќе запловија во брачните води. И како што и самиот наслов гласи УНИКАТНО си е УНИКАТНО кој очекуваше од Горан дека на уникатен начин ќе ја направи својата свадба. За разлика од денешните свадби со многу луксузи и бурни фантазии, Горан на уникатно-традиционален начин не потсети како тоа се правело порано. Епа што друго да се кажи дечки секоја чест.

Тимот на Баркод.мк од се срце им посакува многу среќа, долг живот и многу дечина. Во продолжение можете да го погледнете традиционалното Love Story.

 

ВРВОТ