Некатегоризирано

Шокантно: ИСИС убиство на стотина сириски деца! (ВИДЕО)

Најболното видео кое што џихадистите од Исламската држава го имаат снимено досега – е насловот на британски “Daily Mail” кој го опишува шокантното видео на кое се гледа како џихадистите масакрираат сириски деца.

Децата биле присилени да легнат едно покрај друго со лицето во прашината, а над нив стојат џихадистите од Исламската држава со вперени пушки во нив. Кога бил отворен оган, британските медиуми проценуват дека околу 200 деца биле убиени за само неколку минути.

Предупредување: Вознемирувачка содржина

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ