Мода и убавина

Прилепчанката Жаклина – Жаки повторно ве става на „слатки маки“

Жаклина – Жаки

Атрактивната русокоса, прилепчанката Жаклина Жаки, повторно ги вжешти социјалните мрежи. На нејзиниот официјален профил објави жешка фотографија во црно фустанче и постела од рози.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ