YouTube манија

Кирил Блек по неколку месеци со нова песна

Кирил Блек е јутјубер а воедно и пее песни од кои една беше денес истаена по име „За Тебе“ Кирил Блек е талентирано момче кое успева цела работа да ја заврши на социјалните мрежи.

Како што и самиот вели, во иднина ќе има уште песни на неговиот канал на јутјуб па може да се очекува нешто многу добро во блиска иднина.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ