Забава

Скриената камера тргна фатално по животот на момчето (Видео)

Често пати кога гледаме скриена камера ни е толку интересно и возбудливо и се смееме до солзи. Но, за жал оваа скриена камера која што е во Русија, тргна многу фатално по животот на младиот шегаџија.


Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top