Забава

Најбруталната скриена камера на балканот доаѓа од Македонија, мочање во гаќи (Видео)

Снимени се многу скечови или скриени камери. Во некои од нив се оди до таму што е претерано. НАЈСТРАШНАТА скриена камера на Балканот е дело на Македонци кои на Јутуб објавуваат на каналот – Clever Pranks Productions.

Брутална е и страшна што сите минувачи ги изваде од такт и памет, а особено еден дечко кој дури од страв се измоча во гаќи, што ќе погледнете во видеото што следува.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ