Забава

Без сомнение, ова е најстрашната скриена камера на светот (Видео)

Сигурно се сеќавате на НАЈБРУТАЛНАТА КАМЕРА НА БАЛКАНОТ која што беше снимена во Македонија. Да, токму така нејзината бруталност беше на екстремно лудо ниво што еден од минувачите дури измокри во гаќи. Но на оваа дефинитивно и нема замена.

Комичарот Виталиј смени стил, од комедија премина на хорор. Сними видео во кое луд месар „преполовува“ човек во подземна гаража. Видеото е толку брутално што гарант ќе го извади од такт секој. Не се препорачува за лица помлади од 18 години, и за оние со слабо срце.Среќа што жртвите не доживеаја срцев удар.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ