Забава

Кога шегата ќе тргне на лошо !

Секоја шега не е оди на добро. Имено на овој шегаџија на крајот не му дојде до шега бидејќи снимањето го напушти со скршен нос. Обратете внимание при крајот на видеото на дечкото со црвени пантоломи. Дали би го направиле истото и вие доколку се најдете во ваква ситуација ?!

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ