Македонија

Понеделник ден на жалост во Република Македонија

Поради трагичната хелихоптерска несреќа во која животот го загубија четворица припадници на Министерството за внатршени работи: Драги Мицев, Марјан Трајковиќ, Тоде Орешков и Иљо Лопатички, Владата одлучи понеделник, 14 јули, да го прогласи за ден на жалост.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top