Забава

Кога коментаторот на Rezultati.com ќе се изнервира !

Веќе подолго време на популарниот Rezultati.com има Live Comentatory, кој пишува коментари од тековниот меч во живо, налик на она кога гледаме фудбал, но овде само ги читаме. На натпреварот Апоел – Ајакс е виден интересен коментар, кој сигурно ќе ве насмее.

Дали коментаторот имал типувано и бил изреволтиран од исходот, останува дилема.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ