Забава

Кајмаковски ги стопи женските срца, а “огнените” девојки ги стопија машките погледи (Видео)

Вчера нашата ѕвезда Даниел Кајмаковски го отвори 12-тиот по ред фестивал на скарата и пивото “ПивоФест2014“. Додека Даниел со своите стихови ја веселеше публиката и ја поткреваше атмосверата и ги кршеше срцата на женската популација, неговите придружнички “огнените” девојки ги украдоа сите машки погледи.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ