Забава

Дали со ова Јелена Карлеуша го достигна врвот ?! (ВИДЕО)

Често Карлеуша знае прилично да се опушти и да направи “лом” околу себе. На видеото што почна да кружи по социјалните мрежи, се гледа каде Карлеуша тотално го излуди момчето. Погледнете за што станува збор.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top