Музика

Карлеуша му рече на кандидатот да го извади, а неговиот коментар ги насмеа сите во студиото!

„Властимир, ти сигурно забележа дека ние овде нешто дискутираме. Што имаш во џебот од твората лева страна? Извади се што имаш од џебовите. Извади го и држи го, што и да имаш во џебот“ рекла Јелена карлеуша и ги насмеала сите.

На ова Властимир одговорил: „Доколку го извадам, ќе биде реклама… Ако сакаш да провериш слободно. Мене не би ми пречело тоа“, рекол Јанковиќ, а публиката почнала да се смее.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ