Забава

Ова е македонската верзија на Том и Џери! (ВИДЕО)

Излезе и македонска верзија, а на видеото се гледа како глувчето е неверојатно паметно кога животот му е во прашање. Но, сепак Том не се откажува така лесно, а атмосферата е многу тензична… Погледнете како завршува целата приказна…!

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ