All for Joomla All for Webmasters
Ракомет

“Брифинг” помеѓу капитенот Лазаров и Кузмановски

Нашиот капитен Лазаров пред дуелот со Белорусија имаше и „брифинг“ со Кузмановски.Сигурно се договарале за тоа како да го наполнат противничкиот гол.

ФОТО: МКД.мк 

ВРВОТ