Ракомет

“Брифинг” помеѓу капитенот Лазаров и Кузмановски

Нашиот капитен Лазаров пред дуелот со Белорусија имаше и „брифинг“ со Кузмановски.Сигурно се договарале за тоа како да го наполнат противничкиот гол.

ФОТО: МКД.мк 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ