Шоу бизнис

Џаро влегува во реално шоу од следната сезона

Џаро кој како што сам признал наместил повеќе од 80 фудбалски натпревари во поранешна Југославија, а едно време беше и естраден менаџер на ѕвездите како што се Здравко Чолиќ, Мишо Ковач, Оливер Драгојевиќ, Тереза Кесовија, изјавил за регионалните медиуми дека не сака да се натпреварува за првото место бидејќи сите би помислиле дека е наместо доколку тој победи.

Тој следната сезона влегува во “Фарма” и како што изјави за српските медиуми нема да се натпреварува за главната награда бидејќи сите ќе помислат дека се е местено. Парите сега не му значат ништо, му значеле кога бил млад и здрав. 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ