Забава

Брилијантен финиш на ПивоФест2014

Манифестацијата Пиво Фест, синоќа заврши со феноменален настап на звездата на X-Factor , Маид Хечимовиќ , потоа атмосверата ја загреа Емина Јаховиќ за на крај Жељко Самарџиќ да ги изведе неговите хитови. Ова беше еден од најфантастичните финиши на пивофестот.

Дел од феноменалната атмосвера може да погледнете во видеото кое што го склопи FAN Production.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ