All for Joomla All for Webmasters
Забава

Брилијантен финиш на ПивоФест2014

Манифестацијата Пиво Фест, синоќа заврши со феноменален настап на звездата на X-Factor , Маид Хечимовиќ , потоа атмосверата ја загреа Емина Јаховиќ за на крај Жељко Самарџиќ да ги изведе неговите хитови. Ова беше еден од најфантастичните финиши на пивофестот.

Дел од феноменалната атмосвера може да погледнете во видеото кое што го склопи FAN Production.

ВРВОТ