Забава

“Анонимуси” беа присутни на “ПивоФест2014” во Прилеп

Изминативе денови во Прилеп 12-ти пати по ред се одржува манифестацијата ПивоФест. Прекрасна забава придружена со пиво и одлична прилепска скара.

Но што е интересно, во моментот кога шоу-менот Игор Џамбазов ја изведуваше “Нема Спас” камерите успеаа да фатат еден “Анонимус” во публиката.Во продолжение можете да ја погледнете прекрасната атмосвера од ПивоФестот, споена во видео материјал благодарение на FUN Production.

Најсподелувани во последните 14 дена

Следете не на Фејсбук

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top