Фудбал

Погледнете што прави легендарниот Пипо на тренинг

Тренерот на Милан, Пипо Инзаги на тренинзите и понатаму покажува дека е убиствен во казнетиот простор. На еден од тренизите Пипо два пати ја избегна офсајд замката и постигна два гола, а потоа му рече на својот асистент: „Јас подобро да си одам, во спротивно….“

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ