Саботна шема

Тони Цетински и сексипилната Јелена Розга ја запалија сцената во Прилеп за “ПивоФест2014”

Третата вечер  ја отвори македонската легенда Ефто Пупиновски кој ќе ги изведе своите најголеми хитови од 40 годишната кариера. По него  настапи Жаре Бербер кој ветува голема забава. Трет на сцената ќе настапи Тони Цетински, а по него сексапилната Јелена Розга.


Таа изгледа неодоливо, пее прекрасно, се однесува професионално, со што ја освои публиката уште од самото појавување на сцената.Во прекраток црн фустан, прекрасната Јелена уште еднаш го покажа својот сексапил и ја остави публиката без зборови.Бидејќи нејзиниот настап беше бомбастичен, пренесуваме мега фотогалерија за да можете да ја погледнете Розга која дефинитивно заслужи да биде наречена ѕвезда на целиот припепски фестивал на пивото.

Фотографиите во продолжение се во сопственост на КУРИР

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ