Забава

Грешка на келнерот или традиција на кафулето ?!

Во меѓувреме ни стигнува хит видео од кај нашите соседи. Имено главниот актер заедно со своите другари биле на одмор во Власотнице област во Србија со 309km2. Гостите нарачале продолжено експеро со млеко, а погледнете што добиле. Дали ова е грешка на келнерот или традиција на кафулето, или пак гостинот бил буквално сватен од келнерот.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ