Ракомет

Македонија се падна во групата Б за Мундијалот во Катар 2015

Нашите најдобри ракометари викендов ги дознаа имињата на своите противници во групната фаза на СП во Катар следната година, како и патот кој ќе треба да го поминат за да дојдат до евентуален нов историски успех.

 

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ