Свет

ШОКАНТНО:Го снимаше невремето па удри гром на терсата на 5 метри од него

гром

Го снимаше невремето кога удри гром на пет метри од него на терасата. Моментот е страшен и фатен на камера.

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

ВРВОТ