All for Joomla All for Webmasters
Свет

ШОКАНТНО:Го снимаше невремето па удри гром на терсата на 5 метри од него

гром

Го снимаше невремето кога удри гром на пет метри од него на терасата. Моментот е страшен и фатен на камера.

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВРВОТ