Балкан / Регион

Демонстрантиете се судрија со полицијата: Тензично во Мала Преспа (ВИДЕО)

демонстранти

Грчките медиуми јавиваат дека дошло до судир меѓу малкуте демонстранти во Нивици и полицијата која го обезбедува настанот.

Повеќе наскоро…

ИЗВОР: РЕПУБЛИКА

Најсподелувани во последните 14 дена

Редакцијата на Barkod.mk не сноси никаква одговорност за коментарите и споделувањата на социјалните мрежи, бидејќи се генерираат преку Facebook, Twitter и други, и за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа. Сите објавени содржини се авторска сопственост на Barkod.mk

Copyright © 2014 - 2020. Barkod.mk - Кодот на вистината. Сите права задржани

To Top