All for Joomla All for Webmasters
Балкан / Регион

Демонстрантиете се судрија со полицијата: Тензично во Мала Преспа (ВИДЕО)

демонстранти

Грчките медиуми јавиваат дека дошло до судир меѓу малкуте демонстранти во Нивици и полицијата која го обезбедува настанот.

Повеќе наскоро…

ИЗВОР: РЕПУБЛИКА

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ВРВОТ